3 CZERWCA ZAPRASZAMY NA SEANSE Z KINEM VISA


3 CZERWCA ZAPRASZAMY NA SEANSE Z KINEM VISA

Z okazji DNIA DZIECKA, Objazdowe Kino Visa zaprasza najmłodszych na trzy, premierowe seanse filmu „BELLA I SEBASTIAN 3”. Oprócz tej produkcji zobaczymy filmy „DEADPOOL 2” oraz „KATYŃ – OSTATNI ŚWIADEK”.

 

TELEFONICZNA REZERWACJA BILETÓW: (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00.
PRZEDSPRZEDAŻ –
https://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/51
BILETY 2D: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny).
BILETY ULGOWE: zakupu biletów ulgowych można dokonać jedynie w kasie kina, w dniu seansu.
Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać w kasie kina, NAJPÓŹNIEJ pół godziny przed seansem.
Kasa kina czynna w dniu seansów od godz. 11:30
!! U W A G A !! Z KARTĄ VISA 50 % TANIEJ!
Na miłośników filmu, którzy zapłacą za bilet na film „BELLA I SEBASTIAN 3” kartą ze znaczkiem VISA, czeka 50% zniżka na bilety normalne i zestawy w barku kinowym! (16 zł cen
a standardowa – 8 zł przy płatności kartą Visa).

 

„BELLA I SEBASTIAN 3” – GODZ. 12:00, 14:00, 16:00
Familijny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., 95 min.
Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na najnowszą część znakomitego, przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów, w każdym wieku.
Tym razem dzielny Sebastian musi obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela. Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…
ZWIASTUN – https://youtu.be/SL5R8VowGvE


„DEADPOOL 2” – GODZ. 18:00

Komedia, akcja, sci-fi, 2D DUBBING, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, 117 min.
Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.
ZWIASTUN – https://youtu.be/d5smDbutQ38

„KATYŃ – OSTATNI ŚWIADEK” – GODZ. 20:30
Thriller, historyczny 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: od 13 lat TBC, czas trwania: 93 min.
„Ostatni świadek” odsłania kulisy jednej z najbardziej poruszających historii czasów II wojny światowej, ukrywanej przez lata prawdzie o zbrodni katyńskiej. Zainspirowany biografią jej naocznego świadka, Iwana Kriwoziercowa alias Michał Łoboda, próbuje dojść przyczyny przedwczesnej śmierci mężczyzny w podejrzanych okolicznościach w Wielkiej Brytanii w 1947 roku.
W roli brytyjskiego dziennikarza, który odkrywa dla zachodniego świata przerażającą prawdę o popełnionym przez Sowietów mordzie katyńskim zobaczymy Alexa Pettyfera („Jestem numerem cztery”). Michała Łobodę zagra Robert Więckiewicz, zaś jego przyjaciela, Andrzeja Nowaka – Piotr Stramowski („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”). Ponadto, w filmie wystąpią: Henry Lloyd Hughes („Iluzja 2”), Michael Gambon („Harry Potter”) oraz Talulah Riley („Westworld”). Inspiracją do napisania scenariusza stała się osobista historia reżysera Piotra Szkopiaka, który w Katyniu stracił dziadka.
Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood (Alex Pettyfer) marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.
ZWIASTUN – https://youtu.be/CC8o60qdyq8

Źródło: Urząd Miejski w Brodnicy (portal.brodnica.pl)