FESTIWAL RAP & REGGAE NIGHT


FESTIWAL RAP & REGGAE NIGHT

10 sierpnia – 18:00 – przedzamcze – wstęp wolny

10 sierpnia na brodnickim Przedzamczu odbędzie się festiwal Rap & Reggae Night. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00. Podczas ósmej edycji festiwalu wystąpią Paluch, Borixon i Reggaeside. Na brodnickiej scenie będą miały okazje wystąpić także lokalne zespoły: Zeit i Ciara, Suchy, Emes& Kvmil, Elzet, Espeygrek & DJ Sparowskybeatz, Kayp & Timmy, Madson, Miły Mo & DJ Ex, Ucho & Ladzin.
Festiwal Rap & Reggae Night powstał 8 lat temu z inicjatywy brodnickiej młodzieży. Organizatorem imprezy od samego początku jest Urząd Miejski w Brodnicy i Młodzieżowa Rada Konsultacyjna Miasta Brodnicy. Wstęp wolny.

Program:
18:00
– rozpoczęcie festiwalu
18:05 – lokalsi: Zeit i Ciara, Suchy, Emes& Kvmil, Elzet, Espeygrek & Dj Sparowskybeatz, Kayp & Timmy, Madson, Miły Mo & Dj Ex, Ucho & Ladzin
19:45 – Reggaeside
20:45 – Borixon
21:45 – Paluch

RAP REGGAE NIGHT – UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM

W związku z organizacją festiwalu Rap Reggae Night, informujemy o planowanych 10 sierpnia 2019 r. utrudnieniach w ruchu kołowym na ulicy Zamkowej w Brodnicy.

Tego dnia w godzinach od 15.00 do 00.30 wyłączona z ruchu kołowego zostanie ul. Zamkowa w Brodnicy. W tych godzinach ulicą Zamkową nie będą również kursować autobusy komunikacji miejskiej. Wprowadzone zmiany mają zapewnić bezpieczeństwo przybyłym na festiwal mieszkańcom Brodnicy oraz gościom. Za utrudnienia przepraszamy.

Źródło: Urząd Miejski w Brodnicy