ZBLIŻENIOWE KINO VISA


25 PAŹDZIERNIK – 08:30-23:30 – BRODNICKI DOM KULTURY – WSTĘP BILETOWANY

25 października zapraszamy na kolejne seanse z kinem VISA.

Telefoniczna rezerwacja biletów – (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00.
Bilete on-lin: (kliknij, żeby kupić)16 zł bilet normalny

Bilety ulgowe – (szkolny, studencki, seniora, rodzinny) można kupić jedynie w kasie kina, w dniu seansu. Przedsprzedaż on line kończy się na 24 h przed seansem. Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać NAJPÓŹNIEJ pół godziny przed seansem. Kasa kina czynna w dniu seansów od godz. 8:30


! U W A G A !
Z KARTĄ VISA 25% ZNIŻKI! Promocja obejmuje zakup biletów i zestawów w barku kinowym. Szczegóły na https://kino.visa.pl/promocje

REPERTUAR:

LEGIONY” (140′) – 9:00 i 11:30
Historyczny, edukacyjny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 12+
Filmowa superprodukcja „Legiony”, to porywającą opowieść o legionowym pokoleniu lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. „Legiony” to kino przygodowe w najlepszym wydaniu, zrealizowane przy użyciu najnowocześniejszych technik filmowych. Opowieść o młodych ludziach, którzy nie wahali się, by rzucić się w wir walki o odzyskanie państwowości, ale także o tych, którzy dopiero zrozumieli, że tylko w wolnej Polsce zrealizują swoje marzenia. Występują: Sebastian Fabijański, Wiktoria Wolańska, Bartosz Gelner, Jan Frycz, Mirosław Baka, Borys Szyc, Antoni Pawlicki i wielu innych.
Z
wiastunhttps://youtu.be/nRg85suP3fM

O, YETI!” (100′) – 15:10 i 17:00
Animacja, komedia, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O.
Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka, ona i jej psotni przyjaciele – Jin i Peng – nadają mu imię „Everest” i organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi. Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti, oraz dr Zara, która pragnie, by Everest wrócił do domu.
Z
wiastunhttps://youtu.be/P18SClNkkhc

(NIE)ZNAJOMI” (103′) 18:40
Komedia, dramat, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+
„(Nie)znajomi”, to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. Występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz.
Z
wiastunhttps://youtu.be/t5PmTT_9K6s

BOŻE CIAŁO” (116′) 20:20
Dramat, obyczajowy, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+
Polski kandydat do Oscara!! Zdobywca dziesięciu prestiżowych nagród 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w tym: nagrody za najlepszy scenariusz, reżyserię i najlepszą drugoplanową rolę kobiecą. Najnowsze dzieło Jana Komasy („Miasto 44”, „Sala samobójców”), to inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza. W jego rolę brawurowo wciela się uznawany za jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat –
Bartosz Bielenia („Na granicy”). Pozostałą część obsady dopełniają utalentowani aktorzy młodego pokolenia – Eliza Rycembel („Obietnica”, „Carte Blanche”) i Tomasz Ziętek („Cicha Noc”, „Konwój”), zdobywcy prestiżowych wyróżnień poprzednich edycji FPFF w Gdyni – Aleksandra Konieczna („Ostatnia Rodzina”) i Łukasz Simlat („Amok”) oraz Leszek Lichota.
Z
wiastunhttps://youtu.be/Y22lmaNA_Aw

POLITYKA” (135′) – 22:20
Obyczajowy, dramat 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+
„Polityka” – najnowsza produkcja Patryka Vegi wzbudzała ogromne zainteresowanie już przed premierą. Cała fabuła na etapie produkcji utrzymywana była w największej tajemnicy, aby żaden z wątków nie wyszedł na światło dzienne. Film zainspirowany rodzimą sceną polityczną w charakterystyczny i wyrazisty dla reżysera sposób przedstawia wydarzenia ostatnich lat. Do kina warto wybrać się choćby po to, aby w jednym filmie na ekranie zobaczyć plejadę gwiazd polskiego kina: Andrzeja Grabowskiego, Macieja Stuhra, Daniela Olbrychskiego, Janusza Chabiora, Zbigniewa Zamachowski czy Iwonę Bielecką.
Z
wiastunhttps://youtu.be/jTZgRj1D0_4

Źródło: Brodnicki Dom Kultury