PLAN NA KINO W BRODNICY


7 MARCA – 10:30-23:00 – BRODNICKI DOM KULTURY – WSTĘP BILETOWANY (15PLN/17PLN)

7 marca mamy Plan na kino (aktualna nazwa kina to: PLAN NA KINO – PRZEDSTAWIAJĄ PROVIDENT i AXA)

* * * * * R E P E R T U A R * * * * *


12:00 – „ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA 7” (90 MIN.)
Familijny, komedia, 2D, ograniczenia wiekowe: 5+
Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka.
Zwiastun – https://youtu.be/I4uGgkZq5Xs
Materiały edukacyjne – http://www.kinoswiatedukacji.pl/filmy/sniezka-i-fantastyczna-siodemka

14:00 – „SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA” (100 MIN.)
Familijny, komedia, 2D, ograniczenia wiekowe: 7+
Historia najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi. W filmie – łączącym grę aktorską z niesamowitą animacją – Sonic i jego nowy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, by stanąć oko w oko z geniuszem zła – doktorem Robotnikiem (Jim Carrey), planującym przejąć kontrolę nad światem. Film na podstawie międzynarodowego przeboju – cyklu gier wideo (SEGA) z serii SONIC.
Zwiastun – https://youtu.be/aey_HRsj56g

16:00 – „1917” (120 MIN.)
Wojenny, historyczny, 2D napisy, ograniczenia wiekowe:15+
3 Złote Globy i 3 Oscary 2020! Wielkie wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża nam dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata. Sam Mendes, zdobywca Oscara za „American Beauty”, reżyser dwóch Bondów (SKYFALL i SPECTRE), który z artystycznego kina potrafi zrobić komercyjny hit, tym razem idzie na wojnę. Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.
Zwiastun– https://youtu.be/xSSQQLJft2o

18:10 – „SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER” (130 MIN.)
Thriller, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+ TBC
Druga część głośnej „Sali samobójców” – nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku. Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy („Miasto 44”, „Boże ciało”) to elektryzujący cyber-thriller – współczesna wersja „Romea i Julii”, będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt. „Sala samobójców. Hejter” to nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież. Odkryj mroczną stronę mediów społecznościowych i przekleństwo hejtu. Rzuć się w wir rzeczywistości wirtualnej i przystąp do gry o najwyższą stawkę.
Zwiastun – https://youtu.be/1J-90nGlzBE

21:40 – „BAD BOY” (110 MIN.)
Akcja, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+
Czołowy specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach – wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

 NIE MA TELEFONICZNEJ REZERWACJI BILETÓW! 

BILETY (17 zł normalny, 15 zł ulgowy) MOŻNA KUPIĆ W PRZEDSPRZEDAŻY (ON LINE) LUB W KASIE KINA, W DNIU SEANSÓW, OD GODZ. 11:30.

Źródło: Brodnicki Dom Kultury