SONIA BOHOSIEWICZ ZAPRASZA NA „DOMÓWKĘ”


16 WRZESIEŃ – GODZ. 18:00 -19:30 – SALA WIDOWISKOWA – BRODNICKI DOM KULTURY

BRODNICA – UL. PRZYKOP 43

SPEKTAKL INAUGURUJĄCY OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL „BRODNICKA UCZTA TEATRALNA” 2022

Stało się już tradycją, że OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL „BRODNICKA UCZTA TEATRALNA” inauguruje jakiś wyjątkowy monodram. W tym roku na deskach BDK wystąpi SONIA BOHOSIEWICZ, która 16 WRZEŚNIA, O GODZ. 18:00, zaprasza wszystkich na „DOMÓWKĘ”! „Domówka” to zabawna, pełna anegdot i wzruszeń osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki. Show Soni Bohosiewicz to połączenie spektaklu komediowego, koncertu i improwizacji, z aktywnym udziałem publiczności. W repertuarze takie przeboje jak „W moim magicznym domu”, „Małgośka”, „Jesteś lekiem na całe zło” czy „Józek, nie daruję ci tej nocy”.

UWAGA! NA WYSTEP SONI BOHOSIEWICZ OBOWIĄZUJĄ WEJŚCIÓWKI! DO ODEBRANIA W BDK, NA PORTIERNI, OD 1 WRZEŚNIA, OD 08:00

ORGANIZATOR – Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury i Sztuki „BRACTWO”, które w 2016 roku, za organizację Ogólnopolskiego Festiwalu „Brodnicka Uczta Teatralna” otrzymało nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, pn. „Rodzynki z pozarządówki”.

PARTNER WYDARZENIA – BRODNICKI DOM KULTURY

PATRONAT MEDIALNY– POLSKIE RADIO PiK, TV BRODNICA, TV ELTRONIK.

Ogólnopolski festiwal Brodnicka Uczta Teatralna jest współfinansowany ze środków województwa kujawsko-pomorskiego oraz gminy Brodnica.

Źródło: Brodnicki Dom Kultury