MARIUSZ LUBOMSKI – “SĘK YOU”


23 WRZEŚNIA – GODZ. 19:00 – PAŁAC ANNY WAZÓWNY – BRODNICA – UL. ZAMKOWA 1 – WSTĘP NA WEJŚCIÓWKI – DO ODBIORU OD 20 WRZEŚNIA – MUZEUM W BRODNICY.

Zatrzymajmy się na chwilę i zastanówmy się nad własnymi uczuciami i porozmawiajmy sami ze sobą. Do tego właśnie namawiać nas będzie Mariusz Lubomski podczas koncertu, który odbędzie się 23 września o godz. 19:00 w Pałacu Anny Wazówny.

Mariusz Lubomski, torunianin, związany rodzinnie z Brodnicą, absolwent sztuk pięknych na UMK w Toruniu, nietuzinkowy artysta, który znajduje się w czołówce najlepszych twórców romansujących z muzyką akustyczną. W swoich piosenkach w niezwykle poetycki sposób opowiada o tym, co siedzi głęboko w nas wszystkich. „Bo w gruncie rzeczy, życie jest piękne, co tu kryć” – wyśpiewuje np. w kawałku „Szczękoszczęście Coraz Bliżej”. Piękna zabawa brzmieniem słów, przestylizowanie niektórych zwrotów, to właśnie będziemy mieli okazję posłuchać i zobaczyć na koncercie. Wstęp za okazaniem wejściówki do odbioru 20.09.2022 r. w godz. 13:00 – 15:00 w siedzibie Muzeum w Brodnicy, ul. św. Jakuba 1.

Organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Muzeum i Muzeum w Brodnicy. Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Miasta Brodnicy.

Źródło: Urząd Miejski