SPOTKANIE AUTORSKIE Z ROBERTEM MAŁECKIM


17 MAJA, 18:00 – 19:30

17 MAJA, ZAPRASZAMY DO BRODNICKIEGO DOMU KULTURY NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z ROBERTEM MAŁECKIM – AUTOREM POCZYTNYCH KRYMINAŁÓW, POLITOLOGIEM, FILOZOFEM I DZIENNIKARZEM, A TAKŻE NAUCZYCIELEM KREATYWNEGO PISANIA.

Spotkanie wpisuje się w serię spotkań, dotyczących  premiery powieści pt. „Zapadlina” – trzeciego tomu śledztw policyjnego Archiwum X, z Bydgoszczy.


Robert Małecki uznawany jest za jednego z najlepszych specjalistów w swojej branży. Jest Laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrody Kryminalnej Piły za „Skazę”, a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za „Wadę” – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem (Najgorsze, dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie). Jest również autorem znakomicie przyjętych thrillerów: „Żałobnica”, „Zmora” oraz „Wstyd” i „Najsłabsze Ogniwo”, za który otrzymał wyróżnienie jury Nagrody Kryminalnej Piły. Jego powieści „Wada”, „Zadra” i „Zmora”, a także „Wiatrołomy” i „Urwisko” (obie powieści z nowego cyklu o policjantach Archiwum X) były nominowane do nagrody Książka Roku serwisu lubimyczytac.pl, przyznawanej w ramach największego plebiscytu czytelniczego w Polsce.

Źródło: Brodnicki Dom Kultury