16 WRZEŚNIA IDĘ DO KINA W BRODNICY!


16 WRZEŚNIA – 12:00-22:00 – BRODNICKI DOM KULTURY – WSTĘP BILETOWANY

Plakat do wydarzenia

16 września idę do kina w Brodnicy!
Profesjonalne kino objazdowe OUTDOOR CINEMA zaprasza!

CENY BILETÓW – 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny).
U W A G A!!! Brodnicki Dom Kultury NIE REZERWUJE ANI NIE SPRZEDAJE BILETÓW


PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

* * * * * * * * R*E*P*E*R*T*U*A*R * * * * * * * *

13:00 – „KICIA KOCIA NA PIKNIKU”
W kolejnej odsłonie serii Kicia Kocia, zrealizowanej na podstawie książek Anity Głowińskiej, poznamy jak nasza bohaterka spędza czas wolny.

Mała kotka pokaże, jak dobrze bawić się w różnych okolicznościach przyrody. Zobaczymy ją zatem na pikniku, na plaży i jeżdżącą na wsi traktorem. Kicia Kocia będzie również dzielić się umiejętnościami pływania na basenie i grania w piłkę. Będzie dużo humoru, ale i pouczających rad oraz wskazówek dla najmłodszych widzów.

14:00 – „O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ”
Zuzia (Liliana Zajbert) ma dziesięć lat i głowę pełną marzeń. Bardzo chciałaby żyć jak inne dzieci, ale choroba sprawia, że jej codzienność jest pełna ograniczeń. Dobrze wiedzą o tym rodzice dziewczynki – Małgorzata (Monika Pikuła) i pracujący na stacji kolejowej tata – Piotr (Mateusz Damięcki), którzy robią wszystko, żeby wlać w serce dziecka jak najwięcej radości. Pomoże im w tym Lampo – niezwykły psi podróżnik, którego nieoczekiwane pojawienie się w życiu Zuzi odmieni jej świat na zawsze. Tak narodzi się zdumiewająca przyjaźń dziecka i czworonoga, która uczyni z Lampo prawdziwą gwiazdę internetu, która z czasem oczaruje cały kraj. Czy stanie się ona również lekarstwem, którego Zuzia tak bardzo potrzebuje?

16:00 – „BARBIE”
Świat Barbie to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. No, chyba że ktoś przeżywa akurat kryzys egzystencjalny w całej pełni. Albo jest Kenem.

18:30 – „TEŚCIOWIE 2”
Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda (Izabela Kuna) i Tadeusz (Adam Woronowicz) wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata (Maja Ostaszewska) w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana (Eryk Kulm) oraz matki (Ewa Dałkowska). Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze – to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

20:30 – „ZAKONNICA II”
Kontynuacja światowego hitu „Zakonnica”, w którym siostra Irene po raz kolejny staje twarzą w twarz z demoniczną siłą Valak – Demoniczną Zakonnicą.

Chrupiący popcorn i schłodzone napoje można będzie kupić w naszym barku kinowym, dostępnym w dniu przyjazdu.

Kto Idzie do kina?

Źródło: Brodnicki Dom Kultury