„KLIMAKTERIUM 2, CZYLI MENOPAUZY SZAŁ” – SPEKTAKL


15 WRZEŚNIA – 18:30-20:00 – BRODNICKI DOM KULTURY – WSTĘP BILETOWANY (BILETY W CENIE 110 ZŁ DOSTĘPNE W SEKRETARIACIE BDK)

Plakat do wydarzenia

15 września zapraszamy na drugą część największego teatralnego hitu komediowego! Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem!

KLIMAKTERIUM 2, CZYLI MENOPAUZY SZAŁ” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych. Wciąż walczące z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela oraz zaradna Pani domu Zosia starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie.
Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa! Ponad 2000 przedstawień „Klimakterium…i już” w ciągu 8 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki, wyklęte wstały z poniżenia” i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością dlatego Państwa serdecznie zapraszamy!

BILETY W CENIE 110 ZŁ DOSTĘPNE W SEKRETARIACIE BDK.

Źródło: Brodnicki Dom Kultury